LKS "CISY" Jabłonica Polska - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Liga typerów

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Porażka w 1 kolejce

• autor: madziar891, 2017-08-14 18:34

"Burza" Rogi - LKS CISY

1 - 0

Niestety nie udała nam się pierwsza ligowa wyprawa do pobliskich Rogów. Kibice zgromadzeni na boisku obejrzeli dość chaotyczne spotkanie szczególnie z naszej strony, od początku spotkania graliśmy nerwowo i dokonywaliśmy złych wyborów. Z czasem gra się ustabilizowała ale w obronie mądrze zagrali gospodarze, co nie oznacza, że nie mieliśmy sytuacji do strzelenia bramki. Pierwszą groźną sytuację zanotował K. Czubski kiedy to po dobrym strzale głową, bramkarz z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką. Później mieliśmy doskonałą sytuację gdzie wystarczyło przysłowiowo "dołożyć nogę", lecz piłka tuż przed K. Włodarzem tak nie fortunnie się odbija od "kępki", że szybuje bardzo wysoko. Oczywiście miejscowi tez mieli swoje sytuację lecz strzały były niecelne bądź akcje kończyły się na naszej defensywie. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0.

Druga połowa nie wiele się różniła od pierwszej. Bramkę tracimy około 55 minuty spotkania. Po rzucie rożnym i bardzo ładnym strzałem głową w samo okienko bramki, Sieniawski był bez szans. Później nieco nasza drużyna ruszyła do ataków, lecz żadnego pożytku nie przyniosły te sytuacje. Bardzo dobrą okazję miał Kasprzyk, po jego strzale bramkarz z trudem odbija futbolówkę do boku, do piłki dopada jeszcze Czubki ale strzałem głową uderza wprost w goalkeepera. W 80 minucie spotkania faulowany w polu karnym zostaje Wojtowicz a sędzia bez wahania pokazuje "wapno", do piłki podchodzi Półchłopek i niestety bramkarz broni jego strzał. Do końca spotkania nasz team jeszcze dążył do wyrównania lecz żadna z akcji nie zakończyła się powodzeniem.

Podsumowując: Pierwsze koty za płoty, pierwsza kolejka i nie ma co rozpaczać. Przy odrobinie szczęścia to my mogliśmy wywieźć komplet punktów. Gratulacje dla drużyny z Rogów pierwszych punktów w "A" klasie w roli beniaminka.

autor: ~anonim 2017-08-15 11:32:20

avatar zacznijmy od tego że karny z kapelusza

autor: ~RKS 2017-08-21 20:45:46

avatar Dobry mecz w Waszym wykonaniu, a bramkarz i chyba K. Balawajder to "zadziory" straszne, zwłaszcza ten drugi to był wszędzie, ma chłopak zdrowie. Powodzenia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sportbrand.pl

"Burza" Rogi"CISY" Jabłonica Polska
"Burza" Rogi 1:3 "CISY" Jabłonica Polska
2018-09-09, 13:00:00

oceny zawodników »

"Burza" Rogi 1:3 "CISY" Jabłonica Polska
"Beskid" Posada Górna 5:2 LKS Wesoła
"Wisłok" Krościenko W. 2:0 "Płomień" Zmiennica
LKS Haczów 2:2 "Karpaty" Klimkówka
"Brzozovia" Brzozów 2:0 "Iskra" Iskrzynia
LKS Lubatówka 1:2 "Grabowianka" Grabówka
LKS Izdebki 2:6 "Dwór" Kombornia

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

CISY - JKS
Ładowanie...