LKS "CISY" Jabłonica Polska - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Liga typerów

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Lider za mocny

• autor: madziar891, 2017-04-13 15:30

"START" Rymanów - LKS CISY

3 - 0

W ostatnią niedzielną kolejkę udaliśmy się do Rymanowa by zmierzyć się z liderem rozgrywek o mistrzostwo klasy "A". Niestety wiedzieliśmy od samego początku, że ciężko będzie coś "ugrać", nasz Team przed tym spotkaniem został bardzo osłabiony i na spotkanie wyruszamy bez Lorenca, K. Czubskiego, M. Czubskiego, G. Balawajdra, K. Balawajdra, Kusia. Nie przestraszyliśmy się jednak w "jaskini lwa" i stawiliśmy czoła przeciwnikowi.

Mecz praktycznie rozstrzygnął się w pierwszych 15 minutach, najpierw po ładnej składnej akcji miejscowi strzelają bramkę głową a chwilę później po kontrowersyjnym rzucie karnym tracimy drugiego gola. Na domiar złego w 14 minucie spotkania tracimy A. Śliwę, który złapał kontuzję. Minutę po zejściu Andrzeja, tracimy kolejną bramkę po bardzo ładnym strzale "szczupakiem". Tak więc 15 minut i mamy 3-0. Kolejne minuty to kolejne ataki miejscowych, nasz team zepchnięty do obrony nie wiele mógł zdziałać. Nastawiliśmy się jedynie na kilka kontr i strzałów z daleka. Druga połowa wyglądała nieco lepiej niż pierwsza i staraliśmy się podejmować walkę, jednak nie przyniosło to korzyści w postaci bramki. Oddaliśmy bodajże 3-4 niecelne strzały i to wszystko na co było nas stać. W tym dniu zasłużenie wygrała lepsza drużyna, widać w szeregach "Startu" ogromne zaangażowanie. Bardzo poukładana i doświadczona drużyna, z takimi nazwiskami w składzie porażka 3-0 nie przynosi nam hańby. To dopiero początek rundy i jest jeszcze wiele meczy do rozegrania. Już w najbliższą sobotę bezie kolejna szansa, bowiem w Wielką Sobotę udajemy się na najdalszy wyjazd sezonu do Czarnej. Panowie głowy do góry, spinamy dupy i walczymy dalej !!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sportbrand.pl

"Burza" Rogi"CISY" Jabłonica Polska
"Burza" Rogi 1:3 "CISY" Jabłonica Polska
2018-09-09, 13:00:00

oceny zawodników »

"Burza" Rogi 1:3 "CISY" Jabłonica Polska
"Beskid" Posada Górna 5:2 LKS Wesoła
"Wisłok" Krościenko W. 2:0 "Płomień" Zmiennica
LKS Haczów 2:2 "Karpaty" Klimkówka
"Brzozovia" Brzozów 2:0 "Iskra" Iskrzynia
LKS Lubatówka 1:2 "Grabowianka" Grabówka
LKS Izdebki 2:6 "Dwór" Kombornia

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

CISY - JKS
Ładowanie...